Cele

Droga do zdrowia, zwłaszcza po wielu latach zaniedbań, jest długa i pełna wyzwań. Dlatego warto wyznaczyć sobie kilka krótko i długoterminowych celów, które nie tylko będą możliwe do zrealizowania, ale też zachęcą do dalszej pracy w chwilach zwątpienia. Poniżej możecie przeczytać o moich pragnieniach. Na razie tylko dwa, ale wraz z rozwojem i nowymi siłami, pojawiać się będzie ich więcej.

Cel krótkoterminowy

Chudnij z nami 2013Żródło

Kiedyś wysłałam już swoje zgłoszenie, ale nie dałam rady ukończyć tego konkursu. Dopadło mnie najzwyczajniejsze lenistwo i wszystkie piękne plany poszły w odstawkę. W tym roku planuję nie tylko wysłać pierwszy kupon, ale też drugi. Co najważniejsze mam zamiar pochwalić się ubytkiem wagi. Koniec konkursu 31.07. Cel – min. – 10 kg.

Cel długoterminowy

Wziąć udział w przyszłym roku (2014) w zawodach biegowych i wystartować na dystansie 5 km, a co najważniejsze – ukończyć go i nie być ostatnią na mecie. Obecna waga i brak kondycji, skutecznie utrudniają mi bieganie. Dlatego też najpierw chcę się trochę zahartować, choć nogi same rwą się do biegu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s