O mnie

Jestem zwykłą dziewczyną, która po wielu latach zaniedbań, postanowiła wreszcie pokochać siebie. Od dziecka zmagałam się z dodatkowymi kilogramami, ale nic sobie z tego nie robiłam. Dopiero w zeszłym roku zaczęłam interesować się rozwojem osobistym, co wpłynęło pozytywnie na wiele aspektów mojego życia. Odkryłam różnego rodzaju ćwiczenia oraz bogactwo smaków – a co najważniejsze pokochałam i jedno, i drugie.

Dziennik ten jest prezentem dla mnie samej, a także platformą wymiany myśli. Informacje tu zamieszczone staram się weryfikować we wiarygodnych źródłach, jednak nie ponoszę konsekwencji za to, jeśli komuś coś się nie uda. Jest to moja droga, którą dostosowuje do swoich potrzeb – może ona tylko w wyznaczeniu Ci swojej własnej.

Moja droga wiedzie przez wiele kilogramów, ale oprócz pisania o odżywianiu i treningach, chcę także skupić się na wellness, ponieważ wierzę, że zmiany zachodzące w nas muszą być kompleksowe – pokochajmy nasze ciało oraz umysł i otoczmy opieką jedno i drugie.

Z pasją przez życie ma być dziennikiem autentycznym. Będę w nim pisać o swoich odczuciach, sukcesach i lękach – jest to swoista spowiedź osoby naprawdę otyłej. Zastanawiałam się długo, czy stworzyć ten blog, zwłaszcza że tyle innych fantastycznych dzienników prowadzonych jest wszędzie wokoło. Zauważyłam jednak, że brakuje blogów ludzi, których droga jest naprawdę trudna, gdyż wiedzie przez ogrom kilogramów, centymetrów i zaniedbań. Mam nadzieję, że zachęcę innych do pokochania siebie – jeśli coś się kocha, to się o to dba, prawda?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s